Referencje od użytkowników platformy

Byłem zaskoczony jak prosto może to wszystko wyglądać, jeśli ktoś dobrze to wytłumaczy, dodatkowo obrazując wszystko na przystępnych filmach. Okazało się, że z zacięciem majsterkowicza mogę wszystko zrobić sam nie płacąc firmom za gotowca i mieć satysfakcję ze zbudowania wszystkiego samemu. A konsultacje z Łukaszem w dużej mierze pomogły mi wybrać komponenty i uczuliły na co warto zwrócić uwagę.

~ Kuba, użytkownik platformy

Człowiek w warsztacie
Image by Soroush Karimi

W prosty i dostępny sposób po spotkaniu z Łukaszem problem DIMMERA został rozwiązany. Profesjonalne podejście do problemu poskutkuje zapewne dalszą współpracą.

~ Jakub, uczestnik konsultacji

Dzięki inspiracjom Łukasza z QuickApp uruchomiłem klienta mqtt i odczytuje wszystkie pomiary tj, napięcie, prąd, moc czynna, moc bierna, oraz energia.

~ Tomasz, użytkownik platformy

Panie Łukaszu, dla mnie każda Pana pomoc jest bardzo cenna. No niestety nie ,,kumam,, jeszcze tego API, to jest dla mnie na razie trudne zagadnienie, ale z Pana pomocą to się uda :)! 

Krótko. Niech tracą Ci co nie susbkrybują. 

~ Tomasz, jeden z pierwszych użytkowników portalu Z TECHNIKĄ ZA PAN BRAT

Po prywatnej konsultacji z Panem Łukaszem udało się rozwiązać problem sterowania ogrzewaniem (połączenia Heat controllera z kotłem) z którym Fibaro zmaga się od dłuższego czasu.

~ Rafał, użytkownik Portalu

 
Na laptopie
Kodowanie

Bardzo dobra propozycja dla kogoś, kto znając jedynie podstawy systemu Fibaro pragnie zbudować na jego bazie instalację Domu Inteligentnego. Poza sporą dawką wiedzy teoretycznej, znajdzie się tu naprawdę dużo praktycznej wiedzy z zakresu montażu urządzeń, oraz tworzenia asocjacji, scen i programowania w LUA. Autor udziela także konsultacji telefonicznych i naprawdę robi to w sposób bardzo cierpliwy i zrozumiały. Polecam każdemu, kto próbuje własnymi siłami skonfigurować instalację Domu Inteligentnego Fibaro.

~ Andrzej, użytkownik platformy

Prywatne konsultacje pomogły w naszym biznesie iść dalej. (Autor) jest dostępny oraz słowny.

~ Jarek, użytkownik platformy

Muszę przyznać, że pomyślałem: płacić za dostęp do ogólnodostępnej wiedzy - nie, nie warto.

Myliłem się: WARTO.  Skorzystałem już z 2 rozwiązań z tej strony, BA! dostałem wsparcie na maila i wprowadziłem swoje rozwiązanie (oczywiście po konsultacji). Jeśli portal będzie się rozwijał a Pan Łukasz nie zmieni sposobu wsparcia - Będę subskrybował.

~ Grzegorz, użytkownik platformy

 

(...) Z nałożonego przeze mnie zadania (problemu z wysterowaniem urządzenia po http API) wywiązał się wzorowo i bardzo szybko. Jego bogata wiedza zawodowa i doświadczenie chętnie przekazuje swoim subskrybentom.

~ Paweł, użytkownik platformy

Uważam ten portal za najlepszy i najciekawszy w tematyce Fibaro. Łukasz jest osobą bardzo precyzyjną i dokładną. W momencie gdy poprosiłem o pomoc, bardzo dokładnie chciał określić założenia i co ma się wykonać w mojej scenie. Tego typu podejście uważam za bardzo profesjonalne i godne polecenia.

~ Arkadiusz, użytkownik platformy

Praca z domu